Account Alert

If you are the owner or administrator of this site, please Login now for important account information.

Not involved in the administration of this site? Please disregard this message.Please Click here to dismiss this alert.

FREESERVERS IS A UNITED ONLINE COMPANY
Copyright © 2016 United Online Web Services, Inc. All rights reserved.
IMEI NEDİR?


IMEI Numarası Nedir ?
IMEI elinizdeki telefonun seri numarasıdır. Eğer telefonunnuz kaçak ise bu numara sayesinden bu öğrenilebilir. Ayrıca Yurt Dışında eğer telefonunuz çalınırsa yine bu IMEI numarası sayesinde telefonunuzun hangi ilde ve o an üzerinde hangi telefon kartının kullanıldığıda tespit edilebiliyor. İnsallah bu sistem türkiye'de oluşurda bizde kaybolan telefonlarımızı buluruz.

IMEI Numarasını Nasıl Görebilirim ?

Telefonunuzu açın
* # 0 6 #
tuşlarını kodlayınız.
çıkan numara sizin IMEI numaranızdır.GSM'DEN EMAIL'E

 
Bu servis umarım sizin çok hoşunuza gidecek. Çok önemli bir işiniz çıktı ve E-MAIL atmanız gerekiyor... 150 karakterlik bir E-MAIL işinizi görecekse eğer burası işinize yarayacaktır.

Telefonunuzun Mesaj yazma bölümüne giriyorsunuz. Bu Bölüme mesajınızı yazmadan önce
EMA ve ardından Email Adresini bir boşluk bırakarak mesajınızı yazıyorsunuz. EMA yazısının büyük harfle olması EMAIL de küçük olması önerilir. Eğer telefonunuzda @(AT) işareti yok ise onun yerine !(ÜNLEM) işaretini kullanabilirsiniz

ÖRNEK :
EMA tkatilmis@adu.edu.tr MERHABA NASILSINIZ?

gibi
Mesajınızı yazdıktan sonra göndereceğiniz numarayada +393388641732 yazıyorsunuz ve gönderiğinizde mail olarak karşı tarafa ulaşıyor. Karşıdaki Mail'i aldığında en üstte sizin telefon numaranızı görecektir.
GSM'DEN ICQ'ya

Bu servisde sizin çok hoşunuza gidecek.

Telefonunuzun Mesaj yazma bölümüne giriyorsunuz. Bu Bölüme mesajınızı yazmadan önce mesajı göndereceğiniz kişinin ICQ Numarasını ve sonrada @pager.mirabilis.com yazıyorsunuz, sonrada bir boşluk bırakarak mesajınızı yazıyorsunuz. Eğer telefonunuzda @(AT) işareti yok ise onun yerine !(ÜNLEM) işaretini kullanabilirsiniz

ÖRNEK :
6154444@pager.mirabilis.com MERHABA NASILSINIZ?

gibi
Mesajınızı yazdıktan sonra göndereceğiniz numarayada +491726262933 veya +393388641732 yazıyorsunuz ve gönderiğinizde mail olarak karşı tarafa ulaşıyor. Karşıdaki mesajhınızı aldığında en üstte sizin telefon numaranızı görecektir.